Jdi na obsah Jdi na menu
 


LASH LIFTING LASH BOTOX NA VAŠE ŘASY

LASH LIFTING LASH BOTOX

O TECHNICE:

Metoda šetrného a přirozeného natočení a prodloužení vašich přírodních řas. Rychlá aplikace, dlouhotrvající efekt  4 až 6 týdnů a zdravě vypadající přírodní řasy. 

Lash lifting lash BOTOX, řasy krásně natočí a revoluční výživa na bázi koncentrovaného keratinu LASH BOTOX, řasy hloubkově vyživí. Výsledkem jsou  natočené, opticky delší, silnější, hustší, a zdravě vypadající přírodní řasy. 

Novinka v oblasti tvarování vlastních řas. Nejedná se o trvalou na řasy! Tato technika tzv. LASH LIFTING a následně LASH BOTOX spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu pomocí tekutin. Výsledným efektem jsou zatočené a jakoby vytažené řasy směrem k obočí.

Následně se aplikuje barva na řasy a jako poslední krok se nanáší LASH BOTOX, díky kterému řasa dokáže pojmout velké množství výživy, keratinu a vody a dvojnásobně tak zvýší svůj objem. Což je na řase opravdu vidět.

PRO KOHO JE TATO METODA URČENA: 

wellness, dovolená, nemocniční hospitalizace, nemůžete nosit prodloužené řasy kvůli alergii na lepidlo, potřebujete zregenerovat řasy, posílit řasy, máte svoje řasy rovné, chcete mít řasy natočené i bez použití řasenky, hustší řasy, opticky delší, nebo prostě chcete být jen upravená? Potom je tato technika LASH LIFTING BOTOX  ideální právě pro Vás! Tato metoda dokáže zázrak!

Výhody Lash Liftingu Lash Botoxu:

získáte:

- Vyživené a krásně natočené řasy vytvoří půvabný vějíř

- optické zvětšení a rozjasnění očí

- krásně vytažené řasy k obočí (mladší vzhled)

- zvýraznění linií očí

- bezbolestná aplikace, bez mechanického poškození řas

Pokyny  24 hodin po aplikaci:

- nenavštěvovat solária, sauny, bazény, 

- nevystavovat řasy kontaktu s vodou ( ani pára)

- nepoužívat řasenku

- neodličovat řasy žádnými přípravky na odlíčení

- nenamáhat řasy mechanicky ( mnutí oko atd.)

- nepoužívat po celou dobu na řasy žádné oleje

 

Aplikace není vhodná 2 dny před a 2dny po menstruaci, těhotenství, infekční onemocnění, užívání ATB ( vyčkat 2 týdny po dobrání)