Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

 

 

 

Na jakém principu permanentní řasy fungují?

Na vlastní řasy se aplikují umělé řasy z lehkého syntetického materiálu speciálním medikálním adhesivem, jednotlivě řasa na řasu. Vaše řasy dále rostou dle svého přirozeného cyklu i s novou řasou. Spojení je tedy neviditelné, přirozené a zároveň pevné.

Permanentní řasy se vyrábějí v různých délkách v  a v několika tvarech a tloušťkách. Díky tomu lze vhodným výběrem aplikovaných řas korigovat tvar oka i přizpůsobit vzhled dle přání zákaznice. Od naprosto přirozeného po vysoce extravagantní.

S permanentními řasami B-lashes se ráno probudíte již „nalíčená“ , jste kdykoliv upravená a můžete se s nimi bezstarostně oddávat svým oblíbeným aktivitám . Řasy B-lashes jsou také ideálním řešením pro zvláštní příležitosti, jako svatby či fotografování. Vyzkoušejte je a zvyknete si na ně pro jejich pohodlí.

Aplikace trvá cca 1.30 hod. dle počtu aplikovaných řas. Umělé řasy odpadávají s vlastní řasou v rámci jejího životního cyklu 2-3 denně  proto se  doplňovaní provádí během 3-4 týdnů. S doplňováním je možné prodloužené řasy nosit stále, neboť vlastní řasy nezatěžují.

 Pracuji s výrobky od firmy JB Cosmetics, B-lashes a Smart lashes.

 Vysoká kvalita, díky přímému odběru od výrobce v USA  a Holandsku. Zaručuji profesionální přístup a perfektní výsledek.

 

Pokyny před a po prodloužení:

Před aplikací řasy pečlivě odličte a opláchněte vodou,24hod před nepoužívejte oční krém ani jiná oční líčidla,řasenku atd. Odložte kontaktní čočky.Doporučuji před aplikací umýt  si vlasy.

V době do 2 hodin po prodloužení je nutné zamezit styku vody s umělými řasami. Prvních 48 hodin je pro Vaše nové řasy zásadních, proto se držte těchto rad:   

následující 2 dny se vyvarujte styku páry s obličejem, parních lázní, plavání nebo umývání obličeje horkou vodou,vaření,nedotýkejte se řas, neličte oční víčka,nenasazujte kontaktní čočky

 nepoužívejte ani řasenku určenou na umělé řasy, ta může mít stejný efekt jako odstraňovač umělých řas ( napomáhá k jejich odstranění ). Po aplikaci není vhodný spánek s obličejem zabořeným v polštáři, protože lepidlo vyžaduje čas  pro úplné zaschnutí

  Celková péče o prodloužené řasy

 Nepoužívejte kulmu na zvlnění řas, ta může zničit jak pravou tak umělou řasu. Netřete si oči nebo umělé řasy , když si umýváte obličej. Vždy jemně řasy osušte.  Zamezte tření očí, tahání za řasy, otírání froté ručníkem. Používejte bezolejová odličovací přípravky na bázi vody. Vyhýbejte se pomůckám z vaty, vhodnější jsou např. papírové kapesníčky. Řasy je nutné každé ráno pročesat kartáčkem. Neměla by  se používat řasenka, která není určena speciálně na prodloužené řasy. Pokud budete používat normální řasenku, nikdy nesmí být vodě-odolná, musí mít řídkou konzistenci.  

Pokud používate řasenku: (nedoporučuji)

  • nanášejte vždy pouze na horní polovinu řas, aby nedošlo k poškození spoje řas.
  • řasenku odstraňte vždy pouze vodou a krouživými pohyby prstů směrem nahoru.
  • řasenku musíte odstraňovat každý den, jinak se vytvoří vrstva, která se velmi těžko smývá. 
  • oční krémy nikdy nenanášejte na řasy, vždy jen na pokožku kolem očí.
  • oční Make-Up odstraňujte opatrně, nikdy ne přes řasy.

 

V našem studiu po aplikaci řas využíváme k vytvrzení spoje nanotechlogii, kdy pomocí přístroje, uvolňující Nano částice,  se vytváří jemná pára, která výrazně urychlí zasychání lepidla po aplikaci umělých řas. Je tedy nepostradatelným pomocníkem pro pohodlí klientky v období podzimu a zimy, kdy je sychravé počasí ( vlhko, mlha, déšť, sníh ) ale i při letním počasí, kdy často navštěvujeme bazény, koupaliště atd. 

Je prokázáno, že lepidla s obsahem kyanoakrylátů potřebují k vytvrzení vzdušnou vlhkost. Tento Nano přístroj vytváří jemnou mlhu, která výrazně urychlí zasychání lepidla a umožní tak klientce ihned po prodloužení řas pokračovat v běžném režimu a především omezí výskyt možných alergických reakcí u osob s citlivějším očním okolím a minimalizuje jejich příznaky a to za pouhých 30 sekund. Díky Nano technologie může klientka po prodloužení řas jít bez obav plavat, do solária nebo sauny. Spoj je tedy po aplikaci ihned vytvrzen. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Mastery of Blood Compression Readings

(Aacernicetle, 9. 10. 2018 3:38)

Pression arterielle est comment robuste votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur determination pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang par de vos arteres a la flanerie de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/achat-cialis-allemagne/

první aplikace

(M.K., 20. 7. 2018 18:49)

doporucuji!!

první aplikace

(renate, 9. 11. 2017 10:55)

jsem velice spokojena. dekuji a doporucuji

prodluzovani ras

(Hedvika , 23. 3. 2017 9:51)

dobry den. minuly tyden jsem byla poprvé na prodlouzeni ras. dlouho jsem se nemohla rozhodnout, jestli ano, nebo ne. nakonec jsem se na doporuceni kamarádky rozhodla, ze se objednam. jsem moc rada, ze jsem si vybrala salon, kde pracuje slečna vladka. jsem moc spokojena a opravdu nelituju. nejen, ze je to pohoda, rano vstanete a neresite liceni, ale neresite ani během dne rozmazanou rasenku. slečna vladka je velice mila a svou praci odvadi dokonale. kdo je na pochybách, tak za me... jdete do toho. a moje sebevedi??? opravdu se zvedlo:-)dekujimoc

doporucuji

(vendula horka, 25. 1. 2017 12:06)

dobry den, vsem kdo zrovna uvazujete o aplikaci, nebo zmene vasi slecny na rasy..... doporucuji.
rychlost, vstricnost, dobře odvedena práce, a hlavne usmev:-)

na jednicku

(Sikovna Natalie, 13. 9. 2016 12:11)

byla jsem moc spokojena. jak s odvedenou praci, tak s pristupem. vse probehlo na jednicku. urcite uz budu chodit na rasy jen zde.

první aplikace

(julie, 10. 2. 2016 11:49)

perfektně odvedená práce. super výsledek. moc děkuji, jsemnadšená

první aplikace

(julie, 10. 2. 2016 11:49)

perfektně odvedená práce. super výsledek. moc děkuji, jsemnadšená

nadseni

(petra, 6. 10. 2015 20:42)

Dobry den, moc dekuji. Je to krasne. Nechala jsem si udelat 3D efekt
glamour a jsem moc spokojena. Rasy necitim, jsou lehke a oko mam jak kocka:-)

spokojenost

(monika, 14. 2. 2014 21:44)

Dobry den. Dnes jsem byla na prvni aplikaci ras. Jsem moc spokojena jak se vzhledem,tak s ochotou slecny Vladky. Citim se opravdu vic sexy a rozhodne me to zvedlo sebevedomi. Takova blbost a opravdu funguje. Jsem rada,ze jsem dala na doporuceni kamaradky. Takze jeste jednou diky:-) monika

prodlužování řas

(Lenka, 13. 5. 2012 16:46)

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jaký je rozdíl mezi řasami JB Cosmetics a B-Lashes? Které z nich jsou kvalitnější?

Děkuji,
Lenka

Re: prodlužování řas

(Vladka, 16. 7. 2013 14:04)

Dobry den. Dle mych zkusenosti je rozdil pouze ve vyrobci.Rasy jsou
stejne kvalitni. Vladka

prodlužování řas

(Lenka, 13. 5. 2012 16:46)

Dobrý den,

ráda bych se zeptala, jaký je rozdíl mezi řasami JB Cosmetics a B-Lashes? Které z nich jsou kvalitnější?

Děkuji,
Lenka

řasy nemají chybu

(Natalie, 31. 10. 2010 21:01)

Veškerým ženam, dívkám, co uvažují o prodlouženi řas u slečny Vladky musím jen doporučit. Již mám za sebou někokikátou návštěvu různých studií a salonů na prodlužování řas a musím jen říct, že práce slečny Vladky se s ostatníma opravdu nedá srovnat. Doplnění řas trvá opravdu hodinu až hodinu a pul a aplikace je řasa na řasu. Ne jako v ostatních studiích maximálně 30 minut s aplikaci "několik řas kamkoliv". Jsem strašně ráda, že jsem našla studio kam se opravdu na vysledek těším. Ješte jednou velká pochvala!Naty

prodlužování řas

(Holanova Julie, 7. 10. 2010 13:02)

Dobrý den, musim komentář jen potvrdit.
Chodím ke slečně Vlaďce již několik měsíců a jsem moc spokojená.Řasy drží,na očích je vůbec necítím a vypadají úchvatně.S pozdravem Holanová J.

Naprostá bomba

(Krákorová, 6. 10. 2010 13:59)

Dobry den,byla jsem u Vas na aplikaci ras a jsem s vysledkem a udrzbou nadsena!!!. Rasy vypadaji krasne, jsou dlouhe,huste a vubec se jiz nemusim licit. oko je tak vyrazne, ze neni potreba. Celkovy zaver jsem nadmiru spokojena!!!!dekuji