Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prodlužování řas metody

                        PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS  klasik 

      Jedná se o metodu prodlužování řas - řasa na řasu.

PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 3D EFEKT GLAMOUR 

Oproti předešlým způsobům přináší tato metoda aplikaci dvou až tří ultratenkých “nic nevážících” řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství řas na každé oko. Maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost. Objemové prodlužování řas je nyní velmi žádanou metodou v prodlužování řas takzvaná 3D metoda efekt GLAMOUR pro běžné denní nošení. Tuto metodu si zamilujete. V kombinaci s materiálem a touto novou technikou budete nosit naprosto dokonalé řasy.

Pozor! Nejedná se o lepení řas ve tvaru Y nebo W. Nejedná se ani o techniku lepení přírodních norkových řas. 

Nejedná se  o tzv.technologii "Vějíř na prodloužení řas".Jedná se o prodlužování řas, jako je klasická metoda s tím rozdílem, že jich na oku je 3x tolik než u běžného prodloužení takzvaný 3D efekt. Jedná  se o takzvané vrstvení.

               PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS  VOLUME RUSSIAN

Tato metoda umožňuje aplikaci tří až pěti ultratenkých “nic nevážících” řas na jednu řasu přírodní, což umožňuje aplikaci neuvěřitelného množství řas na každé oko. Maximální objem s akcentem na naprosto dokonalou krásu a přirozenost.

Objemové prodlužování řas je nyní nejžádanější metodou v prodlužování řas takzvaná, VOLUME RUSSIAN.  V kombinaci s materiálem a touto novou technikou budete tvořit naprosto dokonalé husté řasy.

 

       PRODLUŽOVÁNÍ ŘAS 3D EFEKt GLAMOUR NOREK

 

Dopřejte si luxus se 100% přírodními řasami. Permanentní prodlužování řas není už žádnou novinkou, ovšem donedávna byly k prodloužení používány pouze syntetické řasy. Nyní k nám přichází trend celebrit jako jsou Jennifer Lopez, Kim Kardashian nebo Heidi Klum- trend pravých norkových řas.

Velmi jemné přírodní řasy ze srsti  norka sibiřského  jsou jedinečným materiálem. Jsou charakteristické svou neskutečnou lehkostí a jsou dokonalou imitací lidských  řas. Tyto přírodní řasy jsou ručně vyráběné ze 100% čisté norkové srsti. Jsou neuvěřitelně jemné, ultra lehké pro naprosto přirozený vzhled. Velkou výhodou je podobnost vláken s přírodními řasami pro dokonalý finální efekt. Jsou tedy ideální volbou pro klientky, které touží po krásně dlouhých a hustých řasách a zároveň po naprosto  přirozeném vzhledu. Ani milovníci zvířat se nemusí norkových řas vzdávat. Řasy  jsou získány z ručně vyčesávané srsti z živých zvířat, která je poté dále zpracovávána.

Výhody : maximálně přirozené a pohodlné,nezatěžují řasy, jsou podstatně lehčí, stejný profil jako lidské řasy, norkové řasy poznáte dotekem, jsou neskutečně jemné, natočení lze upravovat kulmou  nebo fixační řasenkou