Jdi na obsah Jdi na menu
  

 

 

 

 

Jak trvá aplikace dlouho

Podle počtu permanentních řas se doba pohybuje mezi 1 a 1.30 hod.

Jaký je rozdíl mezi umělými a permanentními řasami?

Umělé řasy se lepí vcelku na horní víčko a vyžadují odstranění cca po jednom dni.Jsou na první pohled patrné a používají se pro mimořádné příležitosti typu ples, svatba apod. Permanentní řasy jsou určeny pro každodenní nošení, aplikují se hypoalergením lepidlem po jednotlivých řasách na vlastní řasy, které žádným způsobem nezatěžují,nikoli na víčko. Při pravidelném doplňování po 2–4 týdnech je můžete nosit stále.

Znamená nosit B- Lashes  nějaké omezení při běžných denních aktivitách?

Prodloužené řasy spíše šetří Váš čas, než aby Vás zatěžovaly přehnanou péčí o ně. Díky speciálnímu vytvrzení spoje pomocí NANO spreje můžete navštívit ihned solárium, bazén, atd. Běžné denní aktivity poté provozujte bez omezení, pouze s přihlédnutím k instrukcím k péči o prodloužené řasy.

Kolik řas se má správně aplikovat na oko?

Neexistuje univerzální pravidlo, počet řas volí stylistka s ohledem na počet řas přírodních a jejich zdraví. stylistka vždy aplikuje maximální množství řas V průměru lze aplikovat od 20 do 150 řas na každé oko, dle vybrané metody.

Musím dělat nějaké pauzy v nošení?

Nemusíte, prodloužené řasy, lze nosit zcela bezpečně a permanentně.

Mám světlé řasy, je nutné je předem obarvit?

Přírodní řasy není nutné předem jakkoliv barvit (i když to může být vhodné, pokud má klientka hodně světlé – např. typu albín ). Adhezivum i aplikované řasy jsou černé, což má zásadní efekt na výsledný tmavý vzhled. Aplikované řasy již nelze nikdy dále barvit.

Mohu si řasy prodloužit sama doma?

Ne, samoaplikace řas není možná.


Mám řídké řasy, dají se zahustit?

Samozřejmě, v tom je kouzlo B- Lashes .Nejedná se pouze o prodloužení, ale zejména o zahuštění a tvarování řas.


Nevypadají mi mé vlastní řasy?

Pokud budete navštěvovat vždy certifikovanou  stylistku a budete o řasy řádně pečovat, nemusíte se ničeho bát.


Z jakého materiálu jsou řasy vyrobeny?

 

Umělé řasy jsou vyrobeny ze syntetického polymeru, jsou utra lehké, takže je vůbec necítíte, nebo přírodní materiál z norka sibyřského.

Přišla jsem o vlastní řasy, mohu si nechat aplikovat B- Lashes?

Ne, B- Lashes je možné aplikovat pouze na vlastní řasy klientky.


Mohou se prodloužené řasy líčit?

Řasy již nebudete muset nikdy líčit, to je jejich hlavní výhodou. Používání řasenky nedoporučujeme pouze z důvodu zbytečného mechanického namáhání spojů při líčení a odličování .Nemusíte používat řasenku, která je určená speciálně na prodloužené řasy. Pokud budete používat normální řasenku, nikdy nesmí být vodě-odolná, musí mít řídkou konzistenci.

Jak mám postupovat při odličování?

Nepotřebujete žádné speciálně formulované odličovače. Ideální je použití odličovací pěny (dle Vašeho typu pleti a používané kosmetiky) – řasy navlhčete, jemně promněte prsty s pěnovým přípravkem a opatrně smyjte vodou. Vyvarujte se použití odličovacích přípravků na bázi oleje (dvousložkové odličovače, oleje, mléka apod.). Nepoužívejte k odličování vatové tampony nebo tyčinky, vlákna by se mohla zachytit za spoje řas.

Je aplikace B- Lashes bolestivá?

Naopak, ošetření je velmi příjemné a relaxační.

Jak poznám, že osoba prodlužující řasy je dostatečně kvalifikovaná?

Ujistěte se, zda Vaše stylistka prošla odborným školením a vlastní originální certifikát. Spoje umělých a přírodních řas by měly být neviditelné. Na řasách by neměly být žádné žmolky.

Je možné řasy odstranit?

Samozřejmě, syntetické řasy lze zcela odstranit pomocí speciálního přípravku během několika minut. Nikdy se nepokoušejte prodloužené řasy odstranit sama a svěřte se do rukou proškolené stylistky.

Prodlužují se i spodní řasy?

Řasy na spodním víčku lze také prodloužit.


Jsou prodloužené řasy vhodné pro nositele kontaktních čoček?

Ano, B- Lashes mají velmi kladný přínos pro nositelky kontaktních čoček. Jediným omezením je nutnost odložit čočky při aplikaci řas.

Jaké jsou objednací lhůty?

Krátké objednací lhůty, snažím se  vycházet zákaznicím maximálně vstříc. Po domluvě možno i víkendy.

Vztahuje se na aplikaci záruka?

Záruka se na permanentní prodlužování řas nevztahuje, jelikož trvanlivost aplikovaných řas není závislá jen na zručnosti kosmetičky, která prodlužování provádí. Velký vliv na trvanlivost řas má i péče zákaznice a dodržování malého počtu pravidel spojených s nošením permanentních řas.

Téma slevomat apd. stránky

Doporučuji všem zákaznicím,aby před tím než zakoupí voucher, nebo ruzné slevy na portálech typu slevomat aj. dobře prověřily kam jdou a kdo aplikaci bude provádět. Nezapomeňte, že vše je na úkor cena - kvalita. Ze své zkušenosti vím, že zákaznice tuto slevu využijí a pak jsou překvapené, řasy dále chtějí a jdou na opravy do jiných salonů. Bohužel je to z 90% na sundaní celých řas a nandání nových, takže zaplatí ve finále více. Vždy je lepší si připlatit za dobře odvedenou práci. Přeci  jen, jedná se o Vaše oči.